Společnost KIMBEX s.r.o. zásobuje od roku 1992 jako přímý dovozce český trh kvalitní mraženou rybí surovinou a rozmanitými druhy mražených mořských živočichů a specialit.

Dlouhodobé vztahy s rybářskými flotilami a továrnami na prvotní zpracování rybí suroviny nám umožňují sledování kvality dovážených ryb. Obchodním partnerům tak zaručujeme stabilní dodávky vysoké kvality v průběhu celého roku.

Kimbex se zaměřuje především na makrelu, sledě, lososovité a treskovité ryby, sleďové filety a filé z treskovitých ryb; ze specialit na krevety, mušle, mořský koktejl, chobotničky, sépie a výrobky z nepravého krabího masa – surimi a rovněž na steaky z ryb jako jsou losos, tuňák či žralok.

Surovina z celého světa je přivážena do velkokapacitního mrazírenského skladu v Ostravě, kde se nachází i administrativní sídlo společnosti a výrobní prostory. Zde jsou výrobky baleny s maximální pozorností do vlastního malospotřebitelského obalu a tento široký sortiment je nabízen obchodním partnerům.

Od roku 2001 probíhala postupná rekonstrukce výrobního provozu a hygienického zázemí a také rozsáhlá modernizace výrobních linek, která přispěla ke schválení společnosti Kimbex pro vývoz zboží do zemí Evropské unie.

Našimi hlavními obchodními partnery jsou obchodní sítě, mrazírenské velkoobchody, které zajišťují kvalitní distribuci do gastro-provozů a maloobchodních prodejen, a významné lahůdkářské společnosti, které se zabývají uzením ryb a výrobou chlazených rybích salátů.

V posledních letech vycházíme vstříc požadavkům trhu a na základě poptávky zajišťujeme širokou variabilitu maloobchodního i gastro balení. Na základě dlouhodobé pečlivé spolupráce se snažíme všem našim obchodním partnerům zajistit vysoký prodejní servis a poradenství, neboť i malý zákazník je pro nás zákazník velký. Síť distributorů je neustále rozšiřována a každý nový zákazník je vítán.

Stále více spotřebitelů si uvědomuje potřebu návratu ke zdravým hodnotám života a mořské ryby si svou cestu již zcela jistě našly.

Tvorba webových stránek: Webklient